CreditPlus - Мікрокредит онлайн до 25000 грн - Відгуки

Перший кредит до 15 000 грн. зі ставкою 0,01%.
Повторний кредит до 25 000 грн. зі ставкою 1,8%.
Час розгляду заявки – до 7 хвилин.

Взяти позику

1,99%

Ставка в день

30

Можлив. термін днів

25000

Макс.сума грн

10

Розгляд хвил.
CreditPlus - Мікрокредит онлайн до 25000 грн - Відгуки

Що таке СreditPlus?

Отримання кредиту більше не повинно бути стомлюючим і забирати багато часу! CreditPlus пропонує українцям зручну послугу онлайн кредитування, щоб вони могли отримати необхідну фінансову допомогу, не виходячи з дому. Жодних фотографій та документів, прозора кредитна політика, можливість дострокового погашення без додаткових комісій – неймовірно зручний процес, який важко перевершити!

За допомогою нашого простого використання веб-сайту ви можете подати заявку на кредит в кілька кліків з будь-якого місця і отримати його прямо на свою банківську картку. І це ще не все – ми пропонуємо швидкий розгляд кредитних заявок 24/7 та прозорі умови кредитування, а також довідки про доходи та історію становлення поручителів. Крім того, перший кредит до 15 000 гривень схвалюється за ставкою 0,01%, а повторний кредит до 25 000 гривень ви отримаєте за неймовірною ставкою 1,8%. Чи потрібні гроші прямо зараз? Не хвилюйтеся – з CreditPlus Україна час розгляду заявки складає всього 7 хвилин, а решта – суцільне задоволення!

Що потрібно, щоб отримати кредит у СreditPlus?

₴ Сума Від 500 до 25000 грн
⌛ Термін Від 3 до 30 днів
✔ Умови ✅Мати 18-70 років
✅Паспорт та ІПН
✅Громадяни України
✅Картка, телефон

Якщо ви хочете отримати кредит CreditPlus, вам необхідно мати під рукою всього кілька речей: паспорт для посвідчення особи, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) для перевірки, а також платіжну картку, випущену на ваше ім'я, щоб ми могли обробити кошти. І не забудьте взяти з собою мобільний телефон: коли ваш кредит буде схвалено, нам може знадобитися зв'язатися з вами для отримання додаткової інформації.

При оформленні повторного кредиту все, що вам потрібно зробити, це захопити свою дебетову картку та мобільний телефон, і ви готові отримати миттєвий приплив грошей, яких ви потребуєте. Не потрібно мучитися з оформленням довгих паперів або турбуватися про те, що у вас дуже багато документів - при оформленні другого кредиту в CreditPlus в цьому просто немає необхідності!

От і все! Тепер ви готові зробити ще один крок до фінансової свободи.

Як отримати кредит CreditPlus?

Отримати онлайн кредит з CreditPlus простіше простого.

  1. Виберіть бажану суму та термін кредиту та скористайтесь калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви будете винні.

  2. Після введення контактної інформації погодьтеся з публічною офертою та підтвердіть створення власного кабінету, ввівши необхідний SMS-код.

  3. Потім ви можете завантажити дані своєї платіжної картки будь-якого українського банку, верифікувати себе за допомогою Bank ID або зробити знімок із паспортом.

  4. Коли все буде схвалено, прочитайте та підпишіть електронним підписом кредитний договір, і все готово – гроші будуть перераховані на вашу картку!

СreditPlus - це...

Миттєвий переказ на картку після підписання договору
Цілодобове оформлення онлайн
Позики з проблемною кредитною історією
Промокоди та знижки для повторних клієнтів

CreditPlus є частиною міжнародної групи з досвідом роботи у різних європейських країнах, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте кваліфіковану допомогу.

CreditPlus пропонує громадянам України неоціненну послугу: цілодобовий доступ, чіткі умови кредитування та партнерство з великими та впливовими компаніями для максимальної надійності. Завдяки сертифікації стандартів безпеки ви можете бути впевнені, що ваші дані знаходяться в надійних руках. Переможіть усі свої фінансові проблеми за допомогою CreditPlus – їхні команди працюють 7 днів на тиждень, щоб допомогти вам усім, чим можуть!

Завантажити застосунок CreditPlus у Google Play


Які вимоги до потенційних позичальників надає CreditPlus для оформлення онлайн-кредиту?

У компанії CreditPlus практично немає жорстких вимог до позичальників. Будь-який український громадянин віком від 18 років може подати заявку на кредит і має добрі шанси на схвалення. Ми готові видати кредити клієнтам з різними видами зайнятості, включаючи тих, хто має погану кредитну історію, студентів, пенсіонерів і тих, хто тимчасово або постійно безробітний. Відповідальним та платоспроможним клієнтам CreditPlus пропонує фінансову підтримку.

Які дії необхідно вжити для отримання кредиту на картку без відмови?

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту, слід дотримуватись наступних рекомендацій: акуратно заповнювати анкету, дотримуючись простих інструкцій на сайті; надавати лише достовірну та актуальну інформацію; уникати спроб оформлення кредиту на іншу особу або використання чужої банківської картки. Технології CreditPlus забезпечують миттєву перевірку даних, що унеможливлює отримання кредиту на чужі документи або з використанням інформації третіх осіб. Крім того, варто ретельно підходити до вибору суми та терміну кредиту, не просити більше, ніж позичальник здатний повернути.

Яким чином можна погасити кредит у CreditPlus?

  • Банківська карта в особистому кабінеті. Це простий та зручний спосіб погашення кредиту без додаткових дій, особливо якщо використовується прив'язана до особистого кабінету картка. Оплата іншою карткою також можлива.
  • Через Приват24. Для власників карток ПриватБанку це оптимальний варіант, доступний цілодобово.
  • У терміналах самообслуговування ПриватБанку, EasyPay, Sistema, City24.
  • У касі будь-якого українського банку.


Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017 Ліцензія № 756 НКФП від 28.03.2017 Ліцензія № 1860 НКФП від 24.09.2019

«АВЕНТУС УКРАЇНА» ЄДРПОУ 41078230. Юридична та поштова адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А

icon

Всі відгуки CreditPlus

Макс Рэу

20.07.2020

Хорошая компания. Быстро, доступно, качественно, удобно. Ни разу проблемы не возникали как при получении денежных средств, так и при их возврате. Главное вовремя возвращать.

Владимир Олександрович

14.04.2020

Отличная компания. Всегда выручает когда зарплату задерживают или непредвиденные расходы возникают, проценты нормальные. Все нравится.
Умови кредитування
Макс. строк: 30 днів
Макс. сума: 25000 грн
Перший кредит: 500-15000 грн
Максимальна річна ставка в відсотках 726%
Перший кредит під 0,01% Так
Приклад розрахунку кредиту Приклад розрахунку вартості: 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3510 грн., загальні витрати 6510 грн."
icon

СreditPlus на сайті

Телефон:

+38 Показати

Сайт:

creditplus.ua
icon

Всі відгуки CreditPlus

Макс Рэу

20.07.2020

Хорошая компания. Быстро, доступно, качественно, удобно. Ни разу проблемы не возникали как при получении денежных средств, так и при их возврате. Главное вовремя возвращать.

Владимир Олександрович

14.04.2020

Отличная компания. Всегда выручает когда зарплату задерживают или непредвиденные расходы возникают, проценты нормальные. Все нравится.

Рекомендовані

Працює зараз
Кредитна карта
MonoBank (той самий)
10000 грн. Повертаєте
10000 грн. Берете
0 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
1- 366 днів 100000 грн 500-100000 грн
0% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
Нова МФО
ДОДАМ
1001 грн. Повертаєте
1000 грн. Берете
1 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
30 днів 25000 грн 500-6000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
Kacha
5005 грн. Повертаєте
5000 грн. Берете
5 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
120 дні 15000 грн 1000-5000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
SelfieCredit
1001 грн. Повертаєте
1000 грн. Берете
1 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
30 днів 25000 грн 500-15000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ

Вам знадобиться всього 10 секунд, щоб надіслати заявку до 20+ фінансових установ країни

Єдина онлайн-заявка для всіх фінансових установ країни. Заповніть коротку форму єдиної онлайн-заявки на кредит за хвилину. Безкоштовно підберемо відповідних партнерів, які готові видати вам кредит, і відправимо їм ваші дані на розгляд. Вже сьогодні ви отримаєте схвалення та гроші від однієї чи кількох компаній!

Я хочу отримувати інформацію про пропозиції та акції

Успішно!

Вашу заявку успішно відправлено

5
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ