Часті питання

Ви надаєте кредити? Де і як у вас можна взяти позику?

Позика онлайн на картку: Як отримати миттєву позику?

Як взяти гроші до зарплати на картку у МФО?


Ви надаєте кредити? Де і як у вас можна взяти позику?

Ми - сервіс агрегатор усіх пропозицій існуючих на ринку України, у нас ви можете порівняти всі існуючі пропозиції по позиках і вибравши відповідний натиснути на кнопку Оформити позику та заповнивши заявку на сайті відповідної кредитної організації отримати кредит на картку.


Позика онлайн на картку: Як отримати миттєву позику?

Ремонт автомобіля, комунальні платежі, продукти, відпочинок, лікування – думки про це терзають кожну сучасну людину щодня. Ми намагаємося все спланувати і розподілити фінанси якнайкраще, проте іноді в житті виникають ситуації, коли через непередбачені обставини гроші можуть знадобитися терміново. Не у всіх є друзі, які можуть прийти на допомогу, або цінні речі, які можна на якийсь час віднести до ломбарду – у такому випадку практично безпрограшним варіантом може стати звернення до мікрофінансової організації, де кожен може отримати позичку онлайн на карту не виходячи з дому.

KSGbank створений саме для того, щоб допомогти людям, які вперше стикаються з потребою взяти моментальну позику на карту без додаткових перевірок, а також постійним клієнтам МФО, які хочуть дізнатися про те, як функціонує ця галузь ще більше. Ми розповімо вам про те, як розпочати співпрацю з МФО, що для цього потрібно, чого слід уникати при намірі взяти мікропозику, а також про те, як можна покращити свою кредитну історію і що робити в тому випадку, якщо хтось взяв на вашу їм позику без вашого відома.


Як взяти гроші до зарплати на картку у МФО?

Для початку слід обрати МФО – цей процес не займе багато часу, тому що зараз існує безліч сервісів, що дозволяють порівняти пропозиції та умови одночасно всіх діючих у країні МФО.

У ході підготовки до оформлення договору про мікропозику вам необхідно подбати про наявність:

  • Чинного мобільного номера та електронної пошти
  • Паспорта та ІПН (їх фотографій або скан-копій)
  • Банківської картки, яка належить саме вам

Це основний перелік необхідних даних для того, щоб взяти позику, деякі МФО можуть вимагати додаткову інформацію.

Оформлення заявки отримання мікропозики здійснюється у кілька етапів:

  • За допомогою онлайн-калькулятора необхідно вказати бажану суму грошей та термін, на який ви хочете його взяти. Як правило, з права моментально генерується інформація про те, коли ви повернете кошти, а також відсотки та остаточна сума коштів для повернення.
  • Наступний етап передбачає надати МФО ваші особисті дані та заповнити анкету. Тут вам необхідно підтвердити свій мобільний номер, надати скани документів або дані з них, а також відповісти на питання освіти та роботи.
  • Як правило, на цьому етапі на карті можуть заблокувати незначну суму грошей. Як тільки ви підтвердите належність картки, банк розблокує кошти.
  • Після підтвердження карти на вас чекає розмова з менеджером (деякі МФО можуть і не передзвонювати), рішення за заявкою, укладання договору та зарахування обумовленої в договорі суми на картку.

Вам знадобиться всього 10 секунд, щоб надіслати заявку до 20+ фінансових установ країни

Єдина онлайн-заявка для всіх фінансових установ країни. Заповніть коротку форму єдиної онлайн-заявки на кредит за хвилину. Безкоштовно підберемо відповідних партнерів, які готові видати вам кредит, і відправимо їм ваші дані на розгляд. Вже сьогодні ви отримаєте схвалення та гроші від однієї чи кількох компаній!

Я хочу отримувати інформацію про пропозиції та акції

Успішно!

Вашу заявку успішно відправлено