CLICKCREDIT - Мікрокредит онлайн до 15000 грн - Відгуки

✓ Кредит без зайвих документів та офісних походів.;
✓ Низька відсоткова ставка за першого оформлення.
✓ Можливість отримати позику навіть безробітним та студентам.

Взяти позику

1%

Ставка в день

30

Можлив. термін днів

15000

Макс.сума грн

10

Розгляд хвил.
CLICKCREDIT - Мікрокредит онлайн до 15000 грн - Відгуки

Отримайте онлайн-кредит із додатком ClickCredit

Умови кредитування: швидко, зручно та вигідно

Кредитна програма ClickCredit надає можливість отримати онлайн-кредит за найкоротший час. Сьогодні ви можете завантажити програму ClickCredit з Google Play, а незабаром вона буде доступна і в App Store. Ця зручна програма дозволяє отримати кошти всього за 10 хвилин. Вам просто потрібно завантажити програму та отримати потрібну суму на вашу банківську картку. Завдяки цьому сервісу вам більше не доведеться ходити в офіс організації, чекати довгого рішення щодо позики та збирати безліч документів. Процедура оформлення кредиту настільки спрощена, що отримати кошти можна лише у кілька кліків.

Умови кредитування у ClickCredit

ClickCredit пропонує оформити кредит онлайн не лише швидко, а й на вигідних умовах. Ось деякі умови, які пропонує ClickCredit:

 • Кредит до 10000 гривень.
 • Термін кредиту від 60 днів із автоматичним продовженням кожні 30 днів.
 • Процентна ставка становить 0,01% на день при першому оформленні позики, а за наступних позиках відсоткова ставка становить 1,6%.
 • Ви можете легко розрахувати процентну ставку за допомогою онлайн-калькулятора.

Наприклад, при оформленні позики на суму 1 000 гривень із процентною ставкою 0,01% на 60 днів, сума до оплати становитиме лише 1 006 гривень, включаючи відсотки та суму позики.

При подальшому оформленні позики процентна ставка становитиме 1,6%. Якщо ви візьмете позику на 1 000 гривень на 60 днів, то сума до оплати становитиме 1 960 гривень, де 1 000 гривень – сума позики, а 960 гривень – нараховані відсотки.

Умови кредитування ClickCredit досить лояльні. Користувачі мають можливість отримати вигідні пропозиції та не переплачувати за користування кредитними коштами.

Як отримати кредит у ClickCredit

Завдяки сучасним технологіям, доступним у програмі ClickCredit, ви можете легко оформити кредит онлайн без необхідності відвідувати офіс організації. Додаток ClickCredit також доступний для встановлення на ваш смартфон, що робить процес отримання позики ще зручнішим.
Для оформлення кредиту вам знадобляться такі кроки:

 1. Завантажте програму в Google Play або App Store. Програму можна легко знайти у магазині за назвою "ClickCredit".

 2. Пройдіть просту реєстрацію, введіть контактну інформацію, паспортні дані та дайте відповідь на кілька основних питань.

 3. Отримайте рішення щодо позики за 15 хвилин, підпишіть договір в електронному вигляді та отримайте кошти на вашу банківську картку (Аваль, ПриватБанк, Монобанк, Ощадбанк) негайно.

Весь процес оформлення кредиту займає мінімум часу. Вам не потрібно буде відвідувати офіс організації, довго чекати на рішення щодо позики і надавати безліч документів. Гроші надходять безпосередньо на банківську картку, тому ви можете розпоряджатися ними відразу після отримання.

Вимоги до клієнтів

Для отримання кредиту у програмі ClickCredit вам необхідно надати такі документи:

 • Ідентифікаційний номер платника податків.
 • Паспорт.
 • Банківська картка.
 • Мобільний телефон з доступом до Інтернету.

На момент подання заявки позичальнику має бути 18 років або більше. Як видно, вам не потрібні додаткові документи та довідки. Вам не потрібно надавати заставне майно, залучати поручителів чи доводити свою платоспроможність. Сервіс ClickCredit ставиться до своїх клієнтів лояльно, тому позику можуть отримати тимчасово безробітні, студенти, пенсіонери та люди без офіційного працевлаштування.

Повернення та продовження кредиту

У сервісі ClickCredit можна легко погасити позику. Для цього достатньо лише натиснути одну кнопку "Погасити" у додатку. Ви можете виплачувати позику частинами або відразу весь. Сервіс не обмежує вас ні за періодичністю платежів, ні за їх розміром. Якщо ж у вас виникають тимчасові фінансові труднощі і ви не можете сплатити позику, ви можете продовжити термін фінансування. Для цього зайдіть у програму, натисніть кнопку "Відстрочка" та виберіть період, на який ви хочете продовжити позику. Ви повинні сплатити суму процентної ставки за використання коштів. Таким чином, ви погасите нараховані відсотки.

Якщо у вас немає можливості своєчасно погасити позику, найкраще продовжити термін кредитування, тому що при простроченні вам буде нараховано пеню у розмірі 2,7% від суми кредиту за кожен день. Сервіс також буде зобов'язаний передати інформацію про прострочення Бюро кредитних історій, що може вплинути на вашу кредитну історію та можливість отримання інших позик у майбутньому. Тому варто уникати прострочення, а в разі потреби зв'язатися з консультантом і вирішити будь-які питання.

Чому варто взяти кредит у ClickCredit

Всі, хто потребує фінансової підтримки, можуть отримати кредит у програмі ClickCredit. Відмінність цього сервісу від інших мікрокредитних організацій полягає в тому, що ClickCredit - це сучасний додаток, який набагато швидше обробляє інформацію, дозволяючи вам оформити кредит прямо на вашому телефоні і отримати вигідні умови з мінімальними вимогами. Враховуючи, що сервіс пропонує кредити під 0% і має високі шанси схвалення, це вже само по собі є причиною, щоб вибрати саме ClickCredit.

Переваги ClickCredit

Швидкий процес
Зручний додаток
Мінімальні вимоги
Без прихованих комісій

Сервіс ClickCredit має безліч переваг, які допоможуть вам швидко і без зайвого клопоту отримати позику онлайн на карту. Серед переваг слід зазначити:

 • Першу позику під 0,01%, що дозволяє не переплачувати за користування коштами.
 • Прозора процедура без прихованих комісій.
 • Швидке обслуговування дозволяє отримати кошти на карту за кілька хвилин.
 • Відсутність зайвих питань та необхідності надання додаткових документів або інформації про доход та поручителів.
 • Можливість отримання позики онлайн, без відвідування офісу організації. Усі процеси знаходяться у вашому мобільному телефоні.

Як видно, переваги у програмі ClickCredit дуже багато. Ви зможете швидко та на вигідних умовах вирішити будь-які фінансові питання. Завдяки зручному додатку та швидкому обслуговуванню ви можете бути впевнені, що гроші прийдуть негайно, без затримок та зайвих перевірок.


Немає відгуків про цей кредит.

Умови кредитування
Макс. строк: 30 днів
Макс. сума: 15000 грн
Перший кредит: 100-3000 грн
Максимальна річна ставка в відсотках 726%
Перший кредит під 0,01% Так
Приклад розрахунку кредиту Приклад розрахунку вартості: 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3510 грн., загальні витрати 6510 грн.

Рекомендовані

Працює зараз
Кредитна карта
MonoBank (той самий)
10000 грн. Повертаєте
10000 грн. Берете
0 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
1- 366 днів 100000 грн 500-100000 грн
0% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
Нова МФО
ДОДАМ
1001 грн. Повертаєте
1000 грн. Берете
1 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
30 днів 25000 грн 500-6000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
Kacha
5005 грн. Повертаєте
5000 грн. Берете
5 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
120 дні 15000 грн 1000-5000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ
Працює зараз
SelfieCredit
1001 грн. Повертаєте
1000 грн. Берете
1 грн. Переплата
Макс. строк: Макс. сума: Перший кредит:
30 днів 25000 грн 500-15000 грн
0.01% комісія для нових клієнтів
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ ДЕТАЛЬНІШЕ

Вам знадобиться всього 10 секунд, щоб надіслати заявку до 20+ фінансових установ країни

Єдина онлайн-заявка для всіх фінансових установ країни. Заповніть коротку форму єдиної онлайн-заявки на кредит за хвилину. Безкоштовно підберемо відповідних партнерів, які готові видати вам кредит, і відправимо їм ваші дані на розгляд. Вже сьогодні ви отримаєте схвалення та гроші від однієї чи кількох компаній!

Я хочу отримувати інформацію про пропозиції та акції

Успішно!

Вашу заявку успішно відправлено

0
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ